Środek nr 1 na sprawne żyły

Rabat

- %

Ostatnia szansa

To ostatnia szansa na skorystanie z tej NIESAMOWITEJ oferty!

Uzyskaj - % zniżki
  • - tylko 137 vs 274 (cena regularna)
  • - dostępny tylko online
  • - do wyczerpania zapasów
Ultranowoczesny środek przeznaczony dla osób zmagających się z wysokim cholesterolem. Nowatorski skład. Oryginalne składniki. Wysokie stężenie. Nieporównywalny z żadnym dostępnym obecnie środkiem na rynku. To przewrót w drodze do czystych żył i tętnic!

Rozwój chorób wynikających z podwyższonego cholesterolu

Cholesterol w ludzkim organizmie odpowiada za szereg funkcji. Ustala prawidłowy przebieg wielu reakcji biochemicznych, reguluje działanie układu nerwowego, buduje błony komórkowe oraz reguluje ich gęstość i przepuszczalność. Pomaga w wytworzeniu witaminy D, hormonów, kwasów żółciowych i wspiera funkcjonowanie mózgu. Dlatego tak ważne jest aby jego wartość w organizmie była na odpowiednim poziomie, ponieważ ani zbyt wysoki, ani zbyt niski poziom nie sprzyja długotrwałemu utrzymaniu zdrowia.

Zapchane żyły i tętnice są groźne dla funkcjonowania całego organizmu. Wyglądają jakby były zalepione mazistą substancją. Ważne jest by je bezpiecznie i dokładnie rozpuścić i wydalić z organizmu. Dbając o profilaktykę.

Wysoki cholesterol ma degeneracyjny wpływ na ściany tętnic, które pochłaniają cholesterol LDL, tworząc blaszki miażdżycowe. Tętnice wypełniają się wówczas cholesterolem i twardnieją. Miażdżyca objawia się skurczami i bolesnością łydek i ud. To ciężka, przewlekła choroba obniżająca sprawność i prowadząca do kolejnych chorób niedokrwiennych innych narządów i układów.

Podwyższony cholesterol prowadzi do rozwoju chorób sercowo-naczyniowych, także do zagrażającego życiu zawału serca czy udaru mózgu. Dlatego czyste żyły i tętnice to klucz do zdrowia. Wypłucz cholesterol ze swojego organizmu.

Prawdziwa rewolucja w podejściu do zdrowia. Zyskaj sprawny układ krwionośny już w kilka tygodni!

Jak A-Tocard wspomaga szybki powrót do zdrowia? Dostarczając codzienną porcję idealnie skomponowanych naturalnych minerałów uzupełniających prawidłowe funkcjonowanie naczyń krwionośnych.

W jaki sposób A-Tocard pomaga ustabilizować poziom cholesterolu we krwi?

A-Tocard to innowacja powstała pod czujnym okiem ekspertów w laboratoriach. Działa już od pierwszej kapsułki. Skutecznie zapobiega wchłanianiu się szkodliwego cholesterolu i mobilizuje organizm do regeneracji. Dzięki czemu po skończonej kuracji organizm ma zasoby do samodzielnej skutecznej walki z cholesterolem.

Motywem przewodnim kuracji jest zaufanie naturze i zaprzestanie używania silnych, chemicznych składników, które nie służą ludzkiemu mikrobiomowi.

Efekty zastosowania kilku tygodniowej kuracji A-Tocard

Pomaga usunąć zalegające w naczyniach złogi cholesterolowe, zostawiając żyły i tętnice w dobrym stanie.

Poprawia stan żył i tętnic oraz pozwala cieszyć się doskonałą kondycją i wydolnością.

Dodaje energii w ciągu dnia oraz poprawia pamięć i koncentrację.

Wzmacnia serce i gwarantuje doskonałe zdrowie na długie lata.

Dołącz do ponad 17 000 klientów i bądź gotowy na zdrowe życie!

Właściwa suplementacja może przynieść Ci prawdziwą ulgę

Zdarza się, że samą dietą czy sportem nie zawsze da się zbić szkodliwy cholesterol do bezpiecznej normy. Wówczas konieczne jest wprowadzenie wsparcia z zewnątrz, które zmobilizuje organizm do szybszego i efektywniejszego wydalenia szkodliwego cholesterolu. Kompozycja aktywnych składników przywróci dobrą formę naczyniom krwionośnym i pozwoli zachować zdrowie na lata.

Uzyskaj - % zniżki

Dlaczego warto wybrać A-Tocard?

Największa zawartość wysoko aktywnych składników, doskonale na siebie wpływających i nawzajem się aktywujących.

Przebadany naukowo unikatowy skład to kompleks w pełni wspomagający prawidłowe funkcjonowanie naczyń krwionośnych.

Naturalne pochodzenie składników i wysoka jakość, bez dodatku toksycznej chemii. Jest w pierwszej trójce produktów polecanych przez specjalistów.

A-Tocard a inne dostępne środki na cholesterol

Co znajduje się w kapsułkach A-Tocard?

EKSTRAKT Z LIŚCI KARCZOCHA (W TYM CYNARYNY) - obniża stężenie złego cholesterolu oraz zwiększa wytwarzanie żółci i soków trawiennych, co pomaga w oczyszczeniu.

MIŁORZĄB DWUKLAPOWY - obniża ciśnienie krwi i redukuje poziom cholesterolu.

RDESTOWIEC JAPOŃSKI - redukuje nadmiar cholesterolu, rozszerza naczynia krwionośne, zapobiega powstawaniu zakrzepów.

BERBERYS POSPOLITY - poprawia szczelność naczyń krwionośnych i redukuje zbyt wysoki poziom złego cholesterolu.

Często zadawane pytania

Pytanie: czy skład jest rzeczywiście taki dobry?

Cztery pierwsze miejsca w składzie zajmują wyłącznie naturalne składniki, w dużych stężeniach. Nie są na drugim, czy trzecim miejscu, ale na pierwszym. Daje to możliwość przede wszystkim bezpiecznego, ale także szybkiego i skutecznego wyzdrowienia. To jest naprawdę bezpieczny i pewny środek.

Pytanie: czy kilku tygodniowa kuracja wystarczy?

A-Tocard przyjmowany codziennie przez kilka tygodni jest w stanie naprawić wyrządzone szkody w organizmie i to znacznie sprawniej niż popularne statyny, które mają powszechnie znane skutki uboczne.

Pytanie: czy A-Tocard nie obciąża wątroby?

Nie, ponieważ nie osadza się w wątrobie, tylko równomiernie rozbija nadmiar złego cholesterolu w całym ciele. Ponadto ziołowe, czyli roślinne składniki są pozbawione funkcji niszczenia tak jak chemiczne ingredienty.

Pytanie: czy po zaprzestaniu brania A-Tocard cholesterol znów nie zacznie rosnąć?

Nie, ponieważ A-Tocard ma tak skomponowany skład, który rozprasza cholesterol na mniejsze kawałki, łatwe do wydalenia z organizmu. W związku z czym mobilizuje organizm do rozbicia i następnie wydalenia szkodliwych złogów.

Ureguluj poziom cholesterolu we krwi. To wszystko, CZEGO POTRZEBUJESZ, by mieć energię do działania każdego dnia!

Opinie Klientów

Marianna Kolecka

Podpisuję się pod każdym słowem – A-Tocard jest cudowny, doskonały skład i skuteczność! Jeśli porównać z innymi preparatami to rezultat póki co jest trwały i nie zauważyłam żadnych efektów ubocznych.

Anna Pawłowicz

Dziękuję za artykuł! Zobaczyłam go w samą porę. Ostatnio podniósł mi się cholesterol i specjalista przepisał mi kurację oczyszczającą naczynia. Dlatego spróbuję A-Tocard, przekonuje mnie jego naturalny skład.

Tadeusz Okiński

Mój wysoki cholesterol był ze mną przez wiele lat, niczym nie mogłem go zbić i już nawet się nie starałem. Ale, że mam 57 lat to jednak warto byłoby go obniżyć. Trafiłem na A-Tocard i po miesięcznej kuracji jestem jak nowonarodzony. Serio nie spodziewałem się takiej różnicy!!! …. Jest dobrze

Paweł Wawrzyn

W zeszłym miesiącu zamówiłem ten produkt dla siebie. Cholesterol był czasami naprawdę wysoki, a praca serca również nieco nierówna. Po stosowaniu tego produktu przez kilka tygodni cholesterol wrócił do normy. Teraz czuję się znacznie lepiej. Dziękuję!

Teresa Nitkiewicz

A-Tocard to pierwszy środek na cholesterol, po którym nie miałam efektów ubocznych, tak naprawdę nie ma po czym być efektów ubocznych – wszystko jest naturalne. Cholesterol znikł całkowicie! Ludzie polecam wam, Czasem można trafić na dużą promocje.

Franciszka Białecka

Przez wiele miesięcy mój cholesterol był równy 275, nijak nie mogłam go zbić, specjalne diety, napary, spacery, basen i nic, stał w miejscu. Brałam popularne tabletki i wcale nie pomagały. Mąż przyniósł do domu A-Tocard i już po kilku tygodniachh brania czułam się o wiele lepiej. Także widać efekty.

Dorota Michalska

Biorę już drugi tydzień, naprawdę widzę ogromną różnicę w swoim codziennym życiu. Jest mi lżej i mam więcej siły, a to dopiero połowa kuracji

Alina Kamińska

A-Tocard poleciła mi moja bratowa. Miesięczna kuracja zdziałała cuda. Teraz czuję się świetnie, a mój cholesterol spadł i się unormował, ze 165 na 88.

Dostępnych sztuk: 155

Za 137 PLN otrzymujesz ekspresową i dyskretną przesyłkę!

274 PLN
137 PLN